renunțare grad

Status
Not open for further replies.

Georgel

New member
Membru
salutare tuturor adminilor, playerilor. dupa cum scrie si in titlu doresc sa renunt la grad deoarece nu mai am timp din cauza muncii pe care o am in acest moment. doresc că ownerul serverului adica xxl sa imi puna slot macar ca sa pot intra cand e full serverul. asta doar cand am timp, cred ca in week-end o sa pot intra. scuze ca nu ti am dat mesaj privat dar vad ca nu mai esti online de 2 zile. poate o sa revin cand o sa am mai mult timp, din cauza muncii nu mai am deloc, de abia pot intra pe forum. astept mesaj de la xxl, va pup pe toti si succes cu gradele. :)

<*K3NT*>

New member
Membru
din cauza asta mnx-ul nu mai creste.. cum era inainte..
acum ceva timp era activitate si multi membri/playeri

Choco-Latte

Member
Membru
din cauza asta mnx-ul nu mai creste.. cum era inainte..
acum ceva timp era activitate si multi membri/playeri
ori esti dobitoc ori te prefaci
1.cs 1.6 in 2k18
2.cine isi pierde vremea pe o comunitate unde nu sunt servere de cs:go sau macar turnee de lol
astea sunt 2 motive,daca imi gasesti inca 3 motive pentru care mnx e asa cum e imi retrag ce am spus mai sus,poate o sa inveti sa gandesti inainte sa scoti ceva pe gura.

<*K3NT*>

New member
Membru
ori esti dobitoc ori te prefaci
1.cs 1.6 in 2k18
2.cine isi pierde vremea pe o comunitate unde nu sunt servere de cs:go sau macar turnee de lol
astea sunt 2 motive,daca imi gasesti inca 3 motive pentru care mnx e asa cum e imi retrag ce am spus mai sus,poate o sa inveti sa gandesti inainte sa scoti ceva pe gura.
Asta este parerea ta, sunt foarte multi jucatorii de cs 1.6 frate, ce conteaza ca e "2k18"? Eu am avut severe de cs 1.6 si stiu cu ce se mananca treaba asta, trebuiesc boost-uri lunare, dar nu la orice firma si aceste boosturi pe aprox 3-4 luni ca sa stii ca raman ceva playeri pe server si trebuie activitate din partea tuturor, acum fiecare este cu parerea lui

xxL

Admin
Staff member
Administrator
Se face si asta , momentan asteptam un lucru si va urma , vom muta forumul si tot , deocamdata MNX e in faza de TESTE !

Status
Not open for further replies.